CLEAMEN 242 kuchyňské odpady s dezichlórem

CLEAMEN 242 kuchyňské odpady s dezichlórem

Prostředek je určen k čištění odpadů zanesených tuky a mastnotou, zejména kuchyňských výlevek. Pozor!!! - Z bezpečnostních důvodů pouze osobní odběr!

Katalogové číslo:VC242010098
Cena bez DPH:72,00 Kč
Naše cena:87,12 Kč
Dostupnost:na dotaz
1l
Prostředek je určen k čištění odpadů zanesených tuky a mastnotou, zejména kuchyňských výlevek. 
Prostředek je vhodný na nerezové, chromované, umělohmotné i keramické povrchy odpadů, nepoužívejte na hliník který leptá ! Koncentrace přípravku spolu s přítomností chloru zabezpečují spolehlivé ničení bakterií a mikroorganismů v prostoru odpadu. Neředěný přípravek pomalu nalijte přímo z lahve do výlevky v množství odpovídajícím velikosti výlevky a nechte působit určenou dobu viz. tabulka, dostupná místa můžete pročistit malým kartáčkem, nebo padem. Pozor na případné potřísnění. Potom výlevku propláchněte velkým množstvím vody. Používejte důsledně ochranné prostředky jako gumové rukavice, brýle, zástěru. V případě potřísnění kůže okamžitě opláchněte velkým množstvím vody, zasažený oděv ihned svlékněte.
 
  dávka v ml podle velikosti odpadu
dávkování malý sifon kuchyňská výlevka WC a úklidové výlevky
dávka (ml) 150 250 500
doba (minuty) 15 25 30

 


Výrobek je vybaven bezpečnostním uzávěrem a vložkou, omezující průtok při dávkování, aby nedocházelo k prskání při aplikaci.Červená barva uzávěru označuje přítomnost koncentrovaných agresivních látek v produktu.Seznam nebezpečných látek a zásady bezpečnosti práce jsou součástí Bezpečnostního listu.

V kuchyni se vyskytují také velmi odolné nečistoty, které bylo dříve obtížné odstranit. Nyní je tu CLEAMEN, podívejte se na videonávod
Ověřeno zákazníky