ISOLDA disinfection skin - dezinfekční prostředek 500ml

ISOLDA disinfection skin - dezinfekční prostředek 500ml

Alkoholový dezinfekční prostředek, s velmi dobrou dermální tolerancí, určený k přímému použití pro hygienu a dezinfekci pokožky. Použitelný zejména ve zdravotnické praxi, ale i při dalších epidemiologicky závažných činnostech (potravinářské provozy, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, holičství). Prostředek je účinný proti širokému spektru bakterií, plísní, kvasinek a virů. Je lehce parfémován příjemnou vůní.

Katalogové číslo:
Popis:
Dezinfekční prostředek obsahující směs alkoholů a triklosan, s velmi dobrou dermální tolerancí, který je určený k přímému použití pro hygienu a dezinfekci pokožky. Je použitelný zejména ve zdravotnické praxi, ale i při dalších epidemiologicky závažných činnostech, například potravinářské provozy, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, holičství a pod. Prostředek je účinný proti širokému spektru bakterií, mykobakterií, plísní, kvasinek a virů. Má pH neutrální, bez parfému.
Použití:
Prostředek se dodává v praktické láhvi a nejčastěji se používá ve spojení s dávkovačem CLICK & GO, který je vybavený i bezkontaktním loketním dávkováním. Prostředek je pro dávkovače dodáván v gelové formě, ale pro hygienické smyčky a automatické dávkování v potravinářském průmyslu je dodávaný ve větším balení i v tekuté formě.
Prostředek ISOLDA DISINFEKTION SKIN je určený a schválený pro Hygienickou dezinfekci rukou (HDR) podle normy EN 1500. Redukuje množství přechodné mikroflóry na povrchu rukou s cílem přerušit cestu přenosu mikroorganismů. Provádí se vtíráním alkoholového dezinfekčního prostředku v množství 3 ml po dobu 30 sekund do suché pokožky (bez použití vody) až do úplného zaschnutí.
Spektrum účinku: Baktericidní – na bakterie G+ a G-, včetně TBC
                                   Fungicidní – většina mikroskopických hub
                                   Virucidni – HIV, rotaviry, hepatitida B a C (HBV, HCV)
Biocidní typ: 1 (hygiena rukou)
 
Pracovní roztok k přímému použití
Baktericidní  a fungicidní účinek, včetně TBC spektra: A, M, T, V
Virucidní účinek HBV, HCV, HIV
spektrum: B
Nezbytná doba působení
1 minuta
5 minut
Hygienická dezinfekce rukou podle normy EN 1500
Dávkované množství: 3 ml
Doba působení: 30 sekund
 

 Biocidní typ: 1 (hygiena rukou)
 Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Ověřeno zákazníky