ISOLDA Heřmánek hojivý krém s arganovým olejem 100mlNovinka!

ISOLDA Heřmánek hojivý krém s arganovým olejem 100ml

Klinicky testovaný krém pro podporu a urychlení procesu hojení kůže bez krvácení, který obsahuje extrakt z heřmánku pravého a arganový olej. Krém spojuje hojivé účinky heřmánku se zvláčňujícími a vyživujícími vlastnostmi arganového oleje. Pravidelnou plikací pokožka získává zpět svoji vitalitu a odolnost. Krém se snadno vstřebává a je velmi příjemný pro celodenní použití. Není určeno pro aplikaci na otevřené rány, ale podporuje hojení drobných ranek, jizev či podrážděné kůže.

Katalogové číslo:VPKRH001094
Cena bez DPH:14,90 Kč
Naše cena:18,03 Kč
Dostupnost:skladem
100ml
  • ISOLDA Heřmánek hojivý krém s arganovým olejem 100ml

Heřmánek pravý

je velice ceněná bylina pro vnitřní, inhalační i vnější použití s antiseptickým, zklidňujícím, protizánětlivým účinkem. Zkracuje dobu hojení a regeneraci ran. Vedle známých složek jako je azulen a bisabolol, obsahuje i kyselinu salicylovou, flavonoidy, glykosidy a jiné aktivní látky.

Arganový olej

se získává ze semen argánie trnité, někdy také nazývaný „marocké zlato“. Díky vysokému obsahu aktivních látek, jako jsou nenasycené mastné kyseliny, skvaleny, tokoferoly a vitamíny patří k velmi ceněným olejům. Vyživující a zvláč ující vlastnosti jej předurčují k všestranné péči o pleť.

Certifikát ke stažení v pdf

Ověřeno zákazníky