ISOLDA Měsíček lékařský hojivý krém s lněným olejem 100mlNovinka!

ISOLDA Měsíček lékařský hojivý krém s lněným olejem 100ml

Tento klinicky testovaný krém při pravidelné aplikaci napomáhá a urychluje proces hojení kůže bez krvácení. Při pravidelném používání působí nejen vlastní složky extraktu měsíčku lékařského, ale i oleje obsažené v krému tak, že se pokožka aktivně regeneruje, zůstává vláčná a jemná. Není určeno pro aplikaci na otevřené rány, ale podporuje hojení drobných ranek bez projevů krvácení, jizev či podrážděné kůže.

Katalogové číslo:VPKRM001092
Cena bez DPH:15,90 Kč
Naše cena:19,24 Kč
Dostupnost:skladem
100ml
  • ISOLDA Měsíček lékařský hojivý krém s lněným olejem 100ml

Měsíček lékařský

je ceněná bylina již z dob Starověkého Řecka a Říma, kdy se používal pro své regenerační, zklidňující, protizánětlivé i hojivé účinky. Měsíček lékařský se díky svému složení a účinkům se hojně používá ve farmacii. Obsahuje esenciální olej, karotenoidy, flavonoidy, saponiny, pryskyřice a další látky.

Lněný olej

je získáván lisováním semen lnu setého. Díky vysokému obsahu omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin je vhodný jako potravinový doplněk. Velmi dobře se uplatňuje při kožních potížích. Při vnějším použití je vynikající na regeneraci suché, unavené a ekzematické pokožky a běžné péči o pleť.

Certifikát ke stažení v pdf

Ověřeno zákazníky