ISOLDA Šalvěj s biotinem krém s antibakteriální přísadou na ruce 100mlNovinka!

ISOLDA Šalvěj s biotinem krém s antibakteriální přísadou na ruce 100ml

Dezinfekce pokožky je často nezbytnou součástí hygienických postupů. Potřeba antibakteriálního účinku vyvstává zvláště v podmínkách zvýšené zátěže, jako jsou kosmetické salony, potravinářské provozy a podobně. Jedinečná kombinace jemného krémového základu s antibakteriální složkou je vhodným doplňkem hygienických postupů. Krém byl testovaný na baktericidní účinky při dezinfekci rukou a pokožky pro specifické kmeny bakterií. Krém se snadno vstřebává a pokožku jedinečně zvláčňuje. Nezastupitelnou roli v péči o pokožku má i šalvějový extrakt.

Katalogové číslo:VPKRD001096
Cena bez DPH:20,90 Kč
Naše cena:25,29 Kč
Dostupnost:skladem
100 ml
  • ISOLDA Šalvěj s biotinem krém s antibakteriální přísadou na ruce 100ml

Šalvěj lékařská

je aromatická bylina ceněná pro inhalační i vnější použití se silným antiseptickým, zklidňujícím a protizánětlivým účinkem. Velmi často se používá pro hygienu ústní dutiny a její obliba vzrůstá i pro další kosmetické aplikace, kde je nejpoužívanější pro tonizační, zklidňující, antioxidační a čistící vlastnosti.

Biotin

neboli koenzym R či vitamin H se v těle podílí (společně s ostatními B vitamíny a vitaminem A) na nejrůznějších biochemických reakcích, je důležitý pro obnovu a růst buněk.

Certifikát ke stažení v pdf

Ověřeno zákazníky